راه اندازی اولین دانشگاه در منطقه ۱۷ تهران

 

 

 

به همت شهرداری منطقه۱۷، برای نخستین بار اولین مرکز آکادمیک در مقطع کاردانی و کارشناسی دانشجو می پذیرد.

به گزارش خبرشهروند و به نقل از روابط عمومی منطقه ۱۷ تهران ، دانشگاه کارآفرین برای نخستین بار در رشته های تحصیلی متعدد، امکانات آموزشی مدرن و کادر مجرب مطابق با شرایط شاغلین از مهر ماه امسال اقدام به برگزاری کلاس آموزشی در منطقه۱۷ تهران خواهد کرد. این دانشگاه آموزش و عملکرد حرفه ای خود را با جذب دانشجو از مهر ماه سال جاری آغاز خواهد کرد.

به همت شهرداری منطقه۱۷، برای نخستین بار اولین مرکز آکادمیک در مقطع کاردانی و کارشناسی دانشجو می پذیرد. این دانشگاه با هدف دسترسی بهتر و بیشتر شهروندان به مراکز علمی در منطقه، رفت و آمد جامعه علمی و تسهیل در دسترسی فرزندان منطقه به تحصیلات عالیه راه اندازی شده است.

آدرس این مرکز واقع در خیابان زمزم، خیابان آل احمد، نبش متین، پلاک ۸۵ است.
این دانشگاه در رشته های متعدد معماری، طراحی لباس، حسابداری با گرایش مالی، مترجمی زبان (آثار دیداری و شنیداری )، روابط عمومی امور رسانه، گرافیک تصویرسازی، مدیریت کسب و کار و رشته های دیگر که به تفصیل در پوستر مشاهده می نمایید، آمادگی ارائه خدمت به شهروندان شریف دارالشهدای تهران را دارد.
علاقه مندان برای ثبت نام غیر حضوری در این واحد آموزشی می توانند از طریق لینک اینترنتی Www.uast18.ir  در این واحد ثبت نام و پذیرش شوند.

همچنین برای ثبت نام حضوری به آدرس دانشگاه:واقع در خیابان جمالزاده شمالی، کوچه شهید بزمه، شماره ۲۰،ساختمان شهید باکری مراجعه کنند.

ورود کاربران

 

 ساعت کار اداري واحد آموزش

روزهای شنبه تا چهارشنبه 16:30-8:30

روزهای پنج شنبه 12:00-8:00

  

تماس با مرکز

آدرس  : ميدان انقلاب- ابتدای خيابان آزادي -بعد از جمالزاده- خيابان والعصر -كوجه شهید بزمه-ساختمان شهید باکری- پلاک20

 شماره تلفن:66426827-66426858